Konveyör Bantları ve Kullanım Alanları
Konveyör Bantları ve Kullanım Alanları
23/08/2022

Taşıma Sistemlerinin Kurulumu
Konveyör sistemlerimizden olan dikey konveyörler ve diğer konveyör sistemleri, çok çeşitli ürünleri çok yönlü bir şekilde taşıyabilmektedir. Genellikle konveyör bant nedir nasıl çalışır dediğimizde, yük taşıma platformları olarak imalat ve montajını kapsamaktadır diyebiliriz. Konveyör sistemleri de çok çeşitli boyutlarda ve yeni konfigürasyonlar oluşturmaktayız.
Standart bir zincir ve plastik bantlı konveyör ekipmanı üreticisiyiz. Taşınacak malzemelerin özelliğine göre özel konveyörler de imal ediyoruz. Özel konveyör çözümleri için standart konveyörlerimiz bugün piyasadaki en ekonomik fabrika montaj ve gemi yükü boşaltma sistemleridir. Entegrasyon çalışmalarımız, anahtar teslimi, elektrik ve servis desteği ile mühendislik ürünlerinde uzmanlaşmaktayız. Yaptığımız konveyör sistemlerinde sektörümüzde lideriz.
Konveyör Sistemlerin Sektörel Kullanım Alanları
Binlerce kaliteli taşıma ve endüstriyel konveyör sistemimizin iyi bir referans listesi ve müşteri memnuniyetine dayalı sicilimiz bulunmaktadır. Birçok otomotiv, içecek, şişeleme, süt ürünleri, gıda, ev ürünleri, kişisel bakım, ilaç, endüstriyel imalat ve daha fazlası olmak üzere birçok sektörde kullanılan konveyör sistemlerimiz, konveyör bant nedir dediğimizde çalışma alanlarının bu denli çokluğu ile kendini kanıtlamaktadır.
Aynı zamanda sıhhi tesisat, yıkama, gıda sınıfı ve ajansa uyumlu paslanmaz çelik konveyör sistemlerinde üstünlük sağlar. Birçoğu, metal algılama sistemleri, dondurulmuş veya pişmiş ürünler ve ham veya ambalajlı ürünler ile birlikte çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Transfer, döndürme, yükseltme, kavrama, biriktirme, çevirme, indeksleme, hizalama, birleştirme, yönlendirme, sıralama ve daha fazlasını yapacak makineler üretiyoruz. Mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve teknisyenlerimiz, son derece modern kontrollerden sertifikalı panellere ve PLC programlamaya kadar sonuç alan ve sonuçlar elde eden konsept ve çözümler sunar. Her geçen gün yeni proje ile yeni konveyör sistemleri tasarlayarak kullanım alanlarını genişletmekteyiz.